ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: יוני ב26, 2022

  • כתבות ·

כיל נגד המכון הישראלי לדמוקרטיה אחרי הסילוק מהכנס: "סתימת פיות"

בחברה הביעו זעם על הסרתו של הסמנכ"ל הבכיר נועם גולדשטיין מפאנל יזמי האקלים של המכון בשבוע שעבר, ואף טענו כי מדובר במהלך "לא דמוקרטי". נציג החברה המזהמת תוכנן להופיע בפאנל לצד השרות זנדברג ואלהרר, ולהכשיר את פרויקט "סדום הירוקה" שזכה לביקורת מצד המשרד להגנת הסביבה ועלול לגרום לנזקים כבדים, כפי שעלה מתחקיר "שקוף"
  • כנסת ·

"לוביסטים השתלטו על הוועדה"

ג'ינה כהן, יועצת בתחום האנרגיה המזוהה עם המסרים של חברות הגז, הציגה בכנסת מסר המכחיש את משבר האקלים • כשהתבקשה לתת גילוי נאות אמרה: "אני עובדת עם הרבה חברות גז"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.