ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: מאי ב12, 2022

בשורה טובה: הצעת חוק שתגביר את ההגנה על חושפי שחיתות עברה את משוכת הוועדה

ועדת העבודה והרווחה אישרה לקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק של ח"כ נירה שפק - שתאפשר לחושפי שחיתויות לתבוע את המעסיק מבלי לפגוע בבקשת צו הגנה ממבקר המדינה • מיכאל מירב, שחשף שחיתות בתעשייה האווירית והמתין 7 שנים לתשובת המבקר: "אם הייתי יכול לתבוע על בסיס העובדה שהייתי חושף שחיתות זה היה עוזר לי מאד" • עו"ד תומר נאור מהתנועה לאיכות השלטון: "המחוקק אומר היום לחושפי השחיתויות: 'אנחנו רואים אתכם'"
  • בריאות ·

150 תלונות ב-2020: השריפה במכלי הנפט בקריית חיים היא לא "אירוע נקודתי"

בשנתיים האחרונות הוקפצו כוחות הכבאות וההצלה לפחות חמש פעמים לטפל בדליקות שפרצו במתחם מכלי הנפט במפרץ חיפה, ועל פי ההערכה המספר אף גבוה מכך • בתש"א ניסו לגמד את האירוע, והנפט אולי יצא משמה של החברה - אך חומר הגלם המסרטן עדיין נמצא בתחתית המכלים שממשיכים לבעור מדי פעם
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,913 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.