ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: מרץ ב10, 2022

"ניסיתי לשנות": החוק שירחיב את ההגנה על חושפי שחיתות אושר בקריאה ראשונה

5 ח"כים בלבד, היחידים שנכחו במליאה בשעת לילה, הצביעו בשבוע שעבר בעד החוק שירחיב את ההגנה על מי שדיווחו על מעשי שחיתות וסבלו מההשלכות • דוקטור חן קוגל, שחשף את פרשת הסחר באיברים במכון לרפואה משפטית, על ההתנכלות אליו: "היה מנגנון דיווח על התנועות שלי, נתנו לי את העבודות הכי בזויות"

בג"ץ טיסות הח"כים: תשובת הכנסת מעידה – ועדת האתיקה היא חותמת גומי

תשובת הכנסת לבג"ץ הבהירה כי אין כל פיקוח ממשי של ועדת האתיקה על המימון החיצוני לטיסות חברי הכנסת • בפועל - לח"כים אין תמריץ להקים את הוועדה • עו"ד הידי נגב מהתנועה לאיכות השלטון: "הכנסת מכשירה המשך מצב לא חוקי הפוגע בטוהר המידות"

באופן חריג: נעצרה מכירת דירת השגריר בניו יורק

לאחר ארבעה חודשים בשוק, במשרד החוץ הורידו את הדירה שעדיין רשומה על שם רה"מ לשעבר נתניהו מהמדף. באתר הסוכנות נכתב כי מדובר במהלך זמני, אך בברור עם משרד החוץ נמסר כי הוחלט "לא להמשיך עם המכירה" • גורם בתחום הנדל"ן בניו יורק מסביר: סיבה אפשרית אחת לעצירה - בעיה בהעברת הבעלות על הדירה
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.