ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: פברואר ב8, 2022

  • כנסת ·

הפרזנטורים של שופרסל – שרת החינוך וחבר כנסת

כמה מותגים אפשר לדחוף בפריים אחד שבו מופיעים גם שרת החינוך של ישראל וחבר כנסת מהליכוד? • האבסורד: במשרד היועמ"ש אומרים כי לא יתערבו בנושא ההופעות של נבחרי הציבור בתוכנית הריאליטי מאסטר שף בקשת 12 - כי שאשא ביטון הייתה ח"כית כשהצטלמה, ואמסלם כבר אינו מכהן עוד כשר. מבולבלים?
  • כלכלה ·

"לעיתונים יש היום תמריץ לא לכתוב על נזקי העישון"

ועדת הכלכלה דנה בשבוע שעבר בתיקון לחוק שהציעו מוסי רז ועופר כסיף, שלפיו תבוטל ההחרגה של העיתונות המודפסת מהאיסור לפרסם מוצרי טבק • רז הצהיר כי בכירי "הארץ", "ידיעות אחרונות" וענקית הטבק פיליפ מוריס נפגשו עמו כדי לנסות לרכך את החוק • יו"ר הכנסת ביקש מהח"כים לחשוף פניות דומות מצד נציגי החברות
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,904 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.