ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: פברואר ב2, 2022

יועצי תקשורת של רשות ניירות ערך מייצגים במקביל בתי השקעות וחברות בורסאיות

רשות ניירות ערך שכרה במאות אלפי שקלים את משרדי ייעוץ התקשורת בן-חורין-אלכסנדרוביץ' ודן-אורן • שמייעצים במקביל לבתי השקעות וחברות המפוקחות ע"י הרשות • הרשות: החתמנו על הסדרי ניגוד עניינים • פרוייקט "הכוחות הסמויים"
  • כללי ·

חברות מסחריות מחדירות תעמולה לבתי הספר: "נטיל סנקציות או נשנה את החוק"

בעקבות חשיפת "שקוף" אודות תעמולה בלתי מפוקחת של חברות הגז והנפט בבתי הספר - חברי הכנסת דרשו ממשרד החינוך להדק את הפיקוח. יו"ר ועדת החינוך: "אם משרד החינוך לא יתקן את זה אנחנו נתקן את החוק"
  • כלכלה ·

סגן השר קארה: "אמליץ לבנט להקדים את הרפורמה בייבוא כבר לשבוע הבא"

איך משפיע "מרד הפסטה" כנגד העלאת המחירים על מקבלי ההחלטות בממשלה? סגן השר וחבר מפלגתו של ראש הממשלה מאמין כי זו שעת כושר לשינויים מרחיקי לכת: "יש הזדמנות שלא הייתה פה מעולם". המטרות העיקריות שיקדם: פתיחת השוק לייבוא, הכנסת רשתות מתחרות והורדת מכסים ומסים
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,913 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.