ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: ינואר ב13, 2022

אוחזים את החבל בשני קצותיו: גם בלי ועדת האתיקה – הח"כים ממשיכים לטוס

מה שהיה פתרון זמני ולא אידיאלי הפך למעשה למנגנון אלטרנטיבי - חברי הכנסת מקבלים אישור למימון חיצוני לטיסותיהם מהייעוץ המשפטי של הכנסת ולא מהוועדה שכמעט לא הייתה קיימת מאז 2018 • התנועה לאיכות השלטון בעתירה לבג"ץ: ההחלטות מתקבלות בחוסר סמכות

דובר הרשות לבטיחות בדרכים – מחברה שמייצגת במקביל יבואנית מערכת למניעת שכחת ילדים

בעלי "גלעד לובינג" מספקים שירותי ייעוץ אסטרטגי לרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, ובמקביל מייצגים כלוביסטים מספר חברות פרטיות בתחום הרכב • אחת מהן היא יבואנית גדולה של המערכת למניעת שכחת ילדים ברכב - שהמדינה שוקלת כעת אם לחייב את רכישתה בעלות של מאות שקלים • פרויקט הכוחות הסמויים - "שקוף" ו"העין השביעית" חושפים את המנגנון שמאחורי המושכים בחוטים

גנץ ממשיך לקדם את תוספת הרמטכ"ל; קצין בדימוס: "זה לא שלנו"

הקולות בכנסת ובממשלה נגד הכשרת תוספת לפנסיות התקציביות של אנשי הקבע הולכים וגוברים, אבל שר הביטחון בני גנץ לא מוותר • דוח של משרד האוצר מראה: הכספים שמקבלים אנשי הקבע בישראל חריגים גם בקנה מידה בינלאומי • וגם: מה חושבים על התוספת אנשי קבע שאמורים להמשיך לקבלה?
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.