ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: דצמבר ב16, 2021

משרד הבריאות מודה באוזלת היד: איננו יכולים לפקח על חברות הטבק

עד כמה מוצרי הטבק והסיגריות האלקטרוניות מרעילים את הציבור? • דוח חדש של משרד הבריאות היה אמור לחשוף את המידע, אך במקום זאת חשף כי חסרה לו רשימת טלפונים: "אין לנו מאגר מידע על חברות הטבק, רק את חלקו הקטן ניתן למצוא באינטרנט" • המשרד לא היסס להאשים את הקורונה, גם שנתיים לתוך המגיפה • הצעת חוק של ח"כ מוסי רז להגברת הפיקוח עברה בטרומית: "הסיגריה היא הרוצחת הכי גדולה בהיסטוריה"

לא נכלל בהסדר ניגוד העניינים: ראש המטה של שרת האנרגיה היא עובדת לשעבר של כי"ל

שנה וחמישה חודשים חלפו מאז סיימה אינה דולז'נסקי את עבודתה הקצרה בכי"ל ועד שהחלה לעבוד בצמוד לשרת האנרגיה קארין אלהרר • על פי החוק אין אמנם חובה לציין את הפרט הזה בהסכם - אך למקרים כאלה יש תקדים, וגם חשיבות לאמון הציבור • משרד האנרגיה: "הדברים נשקלו, נבדקו ונבחנו"

דעה: חברי כנסת הם לא סוסי מרוץ

מצעדי הנוכחות בכנסת הם דרך מעוותת לדרג ח"כים • למה שיטת בדיקת הנוכחות במשכן מדי שבוע לא מספרת כלום, ואיך בכל זאת ניתן לגלות את החרוצים באמת? עידן בנימין מסביר - וגם מכה על חטא
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.