ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: נובמבר ב8, 2021

  • כנסת ·

"תשקיעו בנשק? בנפט?" מועצת קרן העושר תגבש כללי אתיקה להשקעות

בעקבות חשיפת "שקוף": יו"ר ועדת קרן העושר בכנסת מוסי רז דרש כי כספי הציבור לא יושקעו באנרגיות מזהמות • יו"ר ועדת האיתור על בחירת הנציגים: "זה עולם די קטן שבו כולם מכירים אחד את השני" • בעקבות מינוי גברים בלבד למועצת קרן העושר - הודיע רז כי ישקול עתירה לבג"ץ • מעקב

לא רק פאנלים: הגגות שהפכו משטח מיותר – לפנינים ירוקות

הגג במדבר שכבר 30 שנה מייתר כמעט לחלוטין את השימוש במזגן, והבריכה לאגירת מי גשם ששוקמה והפכה לגן אקולוגי. בישראל יש לא מעט ארגונים, אנשים וחברות שמנצלים את שטח הגג שלהם למטרות מועילות לסביבה, לכלכלה ולבני האדם • והאם בקרוב ייקחו רשויות מקומיות את המושכות לידיים ויקבעו תקנות שיחייבו אותנו לנצל כמעט כל מטר למטרות טובות?
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,913 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.