ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב28, 2021

  • כתבות ·

מה יכולות הרשויות המקומיות ללמוד מדוח המבקר על משבר האקלים?

לפי הדוח שפורסם השבוע הממשלה נכשלה בהיערכות למשבר האקלים - אך מי שיכולות לשפר את המצב כבר מחר בבוקר הן הרשויות המקומיות • נטיעת עצים, שימוש באנרגיה חלופית ובניה ירוקה - כל אלו יפחיתו זיהום וישנו את האקלים בעיר

מפגש מקרי במסדרון? הגיע הזמן שנדע עם מי הח"כים נפגשים

אם לא היה מובא לידיעת "שקוף" שנציגי קופת החולים הגיעו להידפק על דלתה של יו"ר ועדת הבריאות עידית סילמן - לא היינו יכולים לברר את המקרה • עדיין אין חוק או כלל שמחייב ח"כים לחשוף עם מי נפגשו • למגעים בין נבחרי הציבור לבין בעלי אינטרסים יש השפעה מכרעת על החיים שלנו - במיוחד רגע לפני אישור התקציב

תחנת הדלק הקרובה לביתכם מזהמת? לא מגלים לכם

במשרד להגנת הסביבה הכריזו שיפרסמו את הדירוג של 700 תחנות בכל הארץ, אך בירור "שקוף" גילה: הם התכוונו לפרסם את דירוג חברות הדלק, נתון שלא יאמר הרבה לאזרח • האם דירוג התחנות יתפרסם? במשרד הבטיחו "לעדכן"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.