ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב24, 2021

הלוביסטים ינשמו לרווחה: גלעד קריב ימסמס את בשורת השקיפות?

סעיף דרמטי בחוק להקמת רשות הרגולציה עשוי לחייב את משרדי הממשלה לשקף לציבור אילו בעלי אינטרסים השפיעו על החלטותיהם ● ביום חמישי יו"ר ועדת חוקה הראה נכונות להכניסו לחוק - אך נראה שדעתו התהפכה בסופ"ש ● לובי 99: "לממשלה אפשרות לעשות את המעשה הנכון - אבל בסוף חוץ מהצהרות של הממשלה אין כלום"

בקרוב נשלם פחות? 13 דברים שאתם צריכים לדעת על רפורמת הייבוא

רפורמת הייבוא כוללת הקלות לשורה ארוכה של מוצרים - מה שעשוי להגדיל את התחרות ולהוזיל מחירים • אילו מוצרים נותרו מחוץ לרפורמה ונמשיך לשלם עליהם מחיר מופרז ומי מחברי הכנסת לקח את הצד של התעשיינים?
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,915 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.