ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוקטובר ב12, 2021

  • כתבות ·

כמה זמן לוקח לעובד של חברת חשמל להחליף נורה?

כבר כמעט שנה שחברת החשמל ומועצת נאות חובב לא מצליחים לחבר לחשמל את תחנת הניטור ליד המפעלים המזהמים, ואלפי תושבים מופקרים בגלל ביורוקרטיה • אחרי שנדנדנו, במועצה לפחות שילמו את חשבון החשמל • ובמשרד להגנת הסביבה? חסרי אונים • מעקב "שקוף"
  • כתבות ·

שיטת מירון: "אם לא הייתי חותם – היו מביאים מישהו אחר"

מהנדס הבטיחות במירון כלל לא בדק את הגשר עליו נמחצו 45 בני אדם ● מנהל הביטחון שחתום על תיק האבטחה הודה שלא קרא אותו ● עדויות אנשי השטח במירון מצביעות על השיטה: העלמת עין היא תנאי הכרחי לקבלת תפקיד על ההר ● מעקב "שקוף"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,904 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.