ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: ספטמבר ב23, 2021

  • כתבות ·

לפני שהעיר תוצף שוב בגשם: הפתרון נמצא על הגג

הגשם לא מחכה שהמדינה תבנה תכנית לשיפור התשתיות - אבל אפשר לגרום לו להמתין בדרך אחרת ● פתרונות טכנולוגיים מבוססי טבע על הגגות והחניונים יכולים להשהות את המים ולמנוע הצפות ● היזמים מתלוננים: "ישראל מובילה ברפואה ובהייטק - אבל בפתרונות מבוססי טבע אנחנו עשרות שנים אחרי העולם"
  • בריאות ·

החתול שומר על השמנת: כך מאושרים ניסויים בבעלי חיים בישראל

נציג ציבור שלא באמת מייצג את האינטרס הציבורי, פרופסורים שמאשרים את הניסויים של חבריהם, או של הממונים עליהם, ואישור לניסויים במייל - הוועדות הפנימיות שמאשרות ניסויים בבעלי חיים פועלות ללא שקיפות וללא פיקוח מספק • גם דיון מיוחד בוועדה בכנסת לא הביא לשינוי במצב
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.