ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: ספטמבר ב9, 2021

  • כנסת ·

הכסף שקיבלו מאיתנו המפלגות מאז הבחירות: כמו מאות מכוניות חדשות

מאז הבחירות האחרונות קיבלו המפלגות השונות כ-54 מיליון שקלים מהקופה הציבורית. ואף שמדובר בכסף ציבורי, הוא אינו שקוף • הכלי של "שקוף" יסייע לכם להכניס את הענייני לפרופורציה - למשל כמה עובדים אפשר להעסיק בחודש בכסף הזה? יש לכם בסיס להשוואה משלכם? כתבו לנו ונוסיף לכלי
  • כתבות ·

מהלך חריג: משרד המשפטים מקדם חקיקה בדיעבד

עו"ד עקשן גילה שדוח החניה שקיבל לא חוקי - וכך התברר שכל חוקי העזר העירוניים מ-1994 עתידים להתבטל כי לא עברו דרך הכנסת • לפני שמגיע גל תביעות, משרד המשפטים רוצה לאשר את כל החוקים הישנים - בדיעבד • השאלה שנשארה פתוחה: איפה באמת עובר הגבול בכוחה של העירייה בענישת התושבים?
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,889 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.