ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוגוסט ב12, 2021

הבטיחו לכם תחנת רכבת ליד הבית? למשרד התחבורה יש תוכניות אחרות

סעיף קטן בהסכם בין משרדי התחבורה והאוצר מגלה: חלק מתחנות הרכבת המזרחית שהתבטלו חוזרות לתמונה - אך זה יגיע על חשבונן של תחנות רכבת חדשות אחרות • למה בכלל צריך את הקו המזרחי ומה יוצא לרכבת ישראל מכך שתחנות מבוטלות?
  • כנסת ·

פגרה בכנסת? היא בקושי עבדה גם לפני כן

חברי האופוזיציה מדלגים בין הוועדות רק כדי להגיש הסתייגויות ולהוביל לפיליבסטרים בלתי נגמרים, יריב לוין מסרב למנות את יו"ר הוועדה לביקורת המדינה או לאפשר את הקמת ועדת האתיקה • כשאפילו הנושאים שאין עליהם שום מחלוקת לא זזים בגלל הקרבות האלה - הסובלים העיקריים הם אנחנו

התירוץ החדש לדחיית הגשת דוחות המפלגות: הגזברים בחופש

אכלו לי שתו לי: חברי הכנסת אישרו לעצמם (שוב) דחייה בהגשת הדוחות הכספיים של המפלגות • במכתב של מבקר המדינה התגלה התרגיל החדש - למרוח את הזמן מולו • הפתרון - השקפת ההוצאות של המפלגות, או לכל הפחות סנקציות מצד המבקר למאחרים
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,915 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.