ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אוגוסט ב11, 2021

חשיפה: יועץ מהכוורת של ליצמן עבר לייעץ לרשות לניירות ערך

הרשות ניסתה בתחילה להסתיר את שמו של יועץ התקשורת החדש אבי דז'דק, בטענה כי הפרסום עלול לחשוף אותו "ללחצים והשפעות מצד גורמים אינטרסנטיים" • דז'דק עבד הן בחברת "פמי פרימיום" והן במשרד הבריאות - כאשר הקשר ביניהם עומד במרכזה של פרשה פלילית • "הכוחות הסמויים" - פרויקט משותף של "שקוף" ו"העין השביעית"
  • כתבות ·

בית הספר לגז "טבעי" על שם משרד האנרגיה

חשיפת "שקוף": לומדות שמשרד האנרגיה רכש בכסף ציבורי הוצגו לעשרות אלפי תלמידים והציגו טיעונים חד צדדיים בשבחי הגז, ללא אזכור הנזקים מהתעשייה • בכך ממשיך המשרד את המדיניות שלו ביצירת מציאות שמתכחשת להשלכות ההרסניות של תעשיית הגז שאותה הוא מקדם בכוח
  • כנסת ·

משרד הקליטה והסוכנות היהודית יממנו כנס של "ידיעות אחרונות" בחצי מיליון שקלים

תחת ממשלות נתניהו האחרונות חלה צניחה בהיקף הכספים שמשרדי ממשלה הזרימו לקבוצת התקשורת של נוני מוזס עבור רכישת סיקור וחסויות • העסקה הראשונה של ממשלת לפיד-בנט מסמנת חזרה אפשרית לשנים שבהן "שיתופי הפעולה" הסתכמו במיליונים
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,913 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.