ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: יוני ב1, 2021

  • דעות ·

ליברמן שר האוצר? עשר סיבות למה זה מסוכן למדינת ישראל

תוכנית כלכלית שטחית, דרישה לשליטה בשני הצמתים הכלכליים החשובים ביותר לצד חשדות עבר בפלילים - המינוי המסתמן של אביגדור ליברמן לשר האוצר עלול להיות בעייתי במיוחד • האם במאבק של הסיעות להחליף את נתניהו - הכול כשר?
  • כלכלה ·

"כאילו דרעי דאג שהבוחרים שלו יקבלו את הכסף והשאיר אותנו בחוץ"

הדרך המסורבלת של משרד הפנים לחלוקת שוברי המזון יצרה סיטואציה שבה חלק מהאוכלוסיות קיבלו זכאות אוטומטית, ואילו אחרות נאלצו לעבור מסע ביורוקרטי מפרך • המעמסה עברה ממשרד הפנים לידי הרשויות המקומיות - שנאלצו גם הן להקצות סכומי כסף גדולים כדי לצאת מהסבך הביורוקרטי
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.