ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: מאי ב27, 2021

המבצע אכל לי את המספרים: הח"כים אישרו עוד דחייה בדוחות הכספיים

הדוחות עבור הכנסת ה-23, שהיו אמורים להיות מוגשים כבר לפני שנה, יוגשו למבקר המדינה רק בסוף חודש יוני • הסיבה הרשמית: מבצע "שומר החומות". אך מדובר בשקר • ומה בנוגע לדוחות לכנסת ה-24? כנראה שניפגש שוב בוועדת הכספים

איך הגענו לכאן שוב? מיום ראשון אין מנכ"ל למשרד רה"מ

הארכה שנתנו נציב שירות המדינה והיועמ"ש לראש הממשלה תפקע ביום ראשון, וטרם מונה אדם חדש לתפקיד החשוב • בלי ה"פקידים" כפי שהם מכונים לעיתים בלעג ע"י רה"מ, תוכניות וצעדים לטובת המדינה לא יכולים להתקדם ולצאת לפועל • בשירות הציבורי חסרים עדיין 52 מינויים בכירים

בניגוד לטענות משרד החוץ: דירת השגריר בניו יורק צפויה להישאר על שם נתניהו

בזמן שהמדינה ממשיכה לשלם כל חודש כ-11 אלף דולר לתחזוקת הבניין היוקרתי בשדרה החמישית במנהטן, ניתן היה לשכור דירה טובה לא פחות ואולי אף במיקום מוצלח יותר עבור שגריר ישראל באו"ם • אף שהמדינה טוענת כי תהליך העברת הבעלות על הדירה מבנימין נתניהו לידיה כבר כמעט הושלם, בדיקת "שקוף" מגלה שספק אם המהלך הזה בכלל אפשרי • ומי יהנה מהרווחים אם המדינה תחליט לעשות את המעשה הסביר ולמכור את הדירה?
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,915 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.