ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: מאי ב5, 2021

לפני האסון הבא: הכבאות לא ערוכה לשריפות במאות אלפי מגדלים

אזהרות על בניינים שעלולים בזמן שריפה להפוך למלכודות מוות, שכונות שלמות ללא דרכי מילוט, הוראות לא ברורות על תחזוקת ציוד לגילוי אש - מפני כל אלה הזהיר מבקר המדינה כבר בדוח ב-2014, אבל הלקחים לא הופקו. גם גל השריפות הגדול ב-2016 לא הביא לשיפור גדול במצב • הכתובות שעל הקיר - אלה האסונות שבדרך. כתבה ראשונה בסדרה
  • כתבות ·

תפירת תיקים ואכיפה בררנית? מפרקים את טענות נתניהו

שוקי טאוסיג ואורן פרסיקו האזינו שוב ל"נאום התוכחה" שנשא נתניהו בתום יום העדויות הראשון במשפטו, והתייחסו לטענותיו אחת אחת • מפרקים את משפט השחיתות החשוב בתולדות התקשורת בישראל - האזינו לפרק 4 בפודקאסט "משפט המו"לים"

"תיכף ירד מהראשי": כך פעל ישועה להטות את סיקור בזק ב"גלובס"

אחרי שהתביעה הוכיחה כי אתר "וואלה" התנהל באופן מושחת, הסניגוריה החלה בחקירה הנגדית של המנכ"ל לשעבר אילן ישועה • המטרה: להראות כי השחיתות העיתונאית אפיינה את "וואלה" עוד לפני תקופת אלוביץ' • באולם הוקראו חלקים מתחקיר "העין השביעית" שבו נחשף כיצד הבהיר לכתבים ועורכים באתר ש"הוא קובע אם כתבות יימחקו – והם יצייתו"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,915 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.