ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: מאי ב4, 2021

תחבורה ציבורית
  • כתבות ·

חרף הצפיפות והפקקים: התחבורה הציבורית תצומצם בהדרגה

בשורה רעה לנוסעי התחבורה הציבורית - בשבועות הקרובים תעלה הצפיפות באוטובוסים. ל"שקוף" נודע כי משרד התחבורה מבטל את תגבור האוטובוסים שחל על רקע הקורונה. משרד התחבורה טוען: "הנוסעים טרם חזרו באופן מלא"
  • כתבות ·

פרויקט ענק נבנה על שטח מזוהם – העירייה לא שיתפה את הציבור

תוכנית "חזית הים הדרומית" שבה מתגאה עיריית נתניה הופכת בימים אלו את אתר האשפה לשכונת מגורים ● למרות חשיבות פינוי האתר - העירייה לא ששה לעדכן את התושבים שהשכונה תיבנה על גבי שטח שזוהם בעבר בחומרים רעילים ומסרטנים ● המשרד להגנת הסביבה: "אין סכנה לבריאות הציבור" • העירייה: הפרסומים - לפי החוק
  • כתבות ·

מיזם חדש: "כותרת בשינוי אדרת"

המיזם, מבית "שקוף" ו"העין השביעית", חושף את השינויים בכותרות אתרי החדשות • המפתחים, אלון מלין ורוני קזמירסקי, מנסים להראות איך אינטרסים זרים ותאוות רייטינג מעצבים את המסרים: "בפעם הבאה שירצו לשנות כותרת כך שתהיה פרובוקטיבית, שקרית או מטעה, שידעו שיש לזה תיעוד"
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,889 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.