ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אפריל ב29, 2021

  • כנסת ·

כרוניקה של כאוס ידוע מראש – איך הגענו לפיצוץ בממשלה?

משינוי חוקי היסוד בחופזה, דרך תקנון הממשלה הלא קיים, הקפדה על ממלאי מקום בדרגים בכירים, סירוב למנות שרים, הכפירה בסמכותו של היועמ"ש ועד לשבירת הכלים בפעולה מודעת ובניגוד לחוק - אלו אבני הדרך העיקריות שהביאו אותנו לאירועי השבוע • זו לא חוכמה בדיעבד - הכל היה ידוע מראש ואנו רק זוכים לטעום מפרי הבאושים שהגישה לנו הכנסת ה-23

לא שמים עלינו: איך מקבלים החלטות על רגולציה מגבילה?

למרות החלטת ממשלה שקובעת שהמשרדים צריכים לפרסם את תהליך ה-RIA שביצעו, שנועד לגבש רגולציה בצורה מושכלת ולצמצם השפעות של בעלי אינטרס - רוב המשרדים טרם פרסמו אותו • למה התהליך הזה כל כך חשוב לחיי היום יום שלנו, והאם יש סיבה לחשוב שהמצב הקיים יכול להשתפר?
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,913 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.