ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: אפריל ב8, 2021

הפתרון בסוף המסדרון: כך יכולים הח"כים לבלום בעלי אינטרסים

במקום להסתפק בהצעות חוק כתובות של לוביסטים, וניירות עמדה מעוותים - הח"כים יכולים לקבל מידע אמין ממרכז המחקר והמידע של הכנסת ● החוקרים מספרים כי משרדי הממשלה לעיתים מסרבים לשתף נתונים עם המרכז כדי לבלום ביקורת ● כל עוד אין תקציב מדינה, אי אפשר לחזק את הגוף שבולם בעלי אינטרסים

ההתערבות במינויים וההנחתות על מערכת החדשות: היום ה-3 לעדות ישועה

משפט המו"לים נמשך: מנכ"ל וואלה לשעבר התמקד הפעם בצורה שבה עבדה בפועל השיטה המושחתת • אלוביץ' דרש באחת ההודעות להוריד כתבה שבה עדויות של עובדי מעון רה"מ על התעמרות לכאורה מצד שרה נתניהו: "זה ימנע את אישור yes, אני הורג אותך"
  • בריאות ·

המדבקות האדומות הוכיחו את עצמן – במשרד הבריאות חושבים על הצעד הבא

פרסום ראשון: רפורמת הסימון של מוצרי מזון עם כמויות גבוהות של סוכר, מלח ושומן רווי השפיעה לטובה לא רק על הצרכנים אלא גם על יצרניות המזון ● מחקר חדש חושף את השינוי בהרגלי הצריכה ● במשרד הבריאות מעוניינים לאסור על פרסומות של מזון מזיק וליצור ארכיטקטורה עירונית שתעודד אכילה בריאה ● בלובי 99 מבקשים ללכת צעד אחד קדימה: הטלת מס סוכר ● כל הפרטים
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,913 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.