ערכת שאלות לפוליטיקאים

חיפוש
Close this search box.
חיפוש

כל הכתבות מיום: ינואר ב18, 2021

  • ממצאים ·

ההגנה של אלוביץ' בתיק 4000: התערבתי בסיקור נתניהו בוואלה כי חשבתי שהוא "קטנוני ומקומם"

שאול אלוביץ', הבעלים לשעבר של בזק ו"וואלה", הגיש לביהמ"ש תשובה לכתב האישום ב"תיק 4000" • התערבתי באופן עקבי וחד-צדדי בסיקור נתניהו ומשפחתו על ידי המערכת העיתונאית לא בשביל לקבל תמורה, אלא כי סברתי שהסיקור "קטנוני ומקומם" • "משפט המו"לים", פרויקט משותף של "העין השביעית" ו"שקוף"
  • ממצאים ·

דו״ח חדש מלמד כי חוק חופש המידע עדיין לא נאכף ברשויות המקומיות

הדו״ח לשנת 2019 שפרסמו היחידה הממשלתית לחופש המידע ומשרד הפנים נשען על דיווחים עצמיים של הרשויות המקומיות ומציג תמונה חלקית. רק 62 אחוז מהרשויות העבירו מידע על יישום החוק. לא פורסמו שמות הרשויות שלא העבירו דיווח
כל הכתבות נטענו.
נכשלה טעינה של כתבות נוספות.
שקוף הוא כלי התקשורת העצמאי הגדול בישראל. פה תקראו עיתונות חוקרת, מעמיקה וביקורתית, בתחומי הון-שלטון-עיתון, עבודת הכנסת, משבר האקלים ועוד.

"עצמאי" אומר שכל המימון שלנו, מהשקל הראשון ועד האחרון, מגיע רק מ- 8,911 איש ואישה בדיוק כמוך. אנחנו לא לוקחים אגורה מבעלי הון או קרנות, אין פרסומות ואנחנו משוחררים משיקולי רייטינג. זו מהפכה: אנחנו היחידים בישראל שפועלים במודל הזה, באופן שמבטיח שנעשה עיתונות נקייה מאינטרסים ומלחצים פוליטיים, כזו שנכנסת לעובי הקורה ולא פוחדת לומר את האמת. כל תמיכה, בכל סכום, מאפשרת לנו להמשיך ולשנות את המציאות הישראלית, למען כולנו.